plam
17 مرداد 1401 - 15:49

مراسم عزاداری عاشورای حسینی در قزوین به روایت تصویر

در سالروز قیام خونین عاشورا هیئت‌های عزاداری دیار مینودری در کنار سایر دوستداران امام حسین(ع) به خیابان‌ها آمدند و در رثای سیدالشهدا(ع) و شهدای دشت نینوا آیین‌های عزاداری را پرشکوه‌تر از سال‌های قبل برگزار کردند.

- اخبار استانها -به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، همزمان با فرارسیدن دهمین روز ماه محرم و سالروز قیام خونین عاشورا هیئت‌های عزاداری دیار مینودری در کنار سایر دوستداران أباعبدالله‌ الحسین(ع) به خیابان‌های شهر آمدند و در رثای سیدالشهدا(ع) و شهدای دشت نینوا آیین‌های عزاداری را پرشکوه‌تر از سال‌های قبل برگزار کردند.

خبرگزاری تسنیمقزوینقزویندر این مراسم هیئت‌ها و دسته‌جات عزاداری که از نقاط مختلف شهر حرکت می‌کردند، در میدان آزادی (سبزه‌میدان) به هم پیوسته و با عبور از خیابان‌های پیغمبریه و شهدا به سمت آستان مقدس امامزاده حسین(ع) حرکت می‌کردند.

نماز ظهر عاشورا در اردبیل اقامه شدنماز ظهر عاشورا در جای جای استان سمنان اقامه شد + فیلم و تصویراجتماع عزاداران حسینی کهگیلویه و بویراحمد در روز عاشورا + تصاویرنماز ظهر عاشورا در اردبیل اقامه شد

نماز ظهر عاشورا در اردبیل اقامه شدنماز ظهر عاشورا در جای جای استان سمنان اقامه شد + فیلم و تصویر

نماز ظهر عاشورا در جای جای استان سمنان اقامه شد + فیلم و تصویراجتماع عزاداران حسینی کهگیلویه و بویراحمد در روز عاشورا + تصاویر

اجتماع عزاداران حسینی کهگیلویه و بویراحمد در روز عاشورا + تصاویرانتهای پیام/ح

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 550187