plam
31 شهریور 1401 - 11:12

جمهوری اسلامی سرافراز در جهان باقی خواهد ماند

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی به رغم همه توطئه‌ها و دسیسه‌هایی که دشمنان در بیش از چهار دهه گذشته برای صدمه زدن به آن برنامه‌ریزی و اجرایی کرده‌اند، مقتدر و قوی است و پس از این نیز سرافراز باقی خواهد ماند.

حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی روز پنجشنبه در آیین سان و رژه نیرو‌های مسلح به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس در ارومیه افزود: وعده نصرت الهی به جبهه حق، وعده‌ای تحقق یافته است و جبهه حق همواره در همه عرصه‌ها بر جبهه باطل پیروز است.

وی با گرامیداشت یاد و نام شهدای دفاع مقدس، اظهار کرد: شهدا در هشت سال دفاع مقدس جان ارزشمند خود را فدا کردند تا امنیت در کشور تامین شود و امروز شاهد اقتدار ایران اسلامی در جهان باشیم.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی ادامه داد: از ابتدای خلقت، موضوع مقابله حق و باطل وجود داشت و تا قیامت، مساله تعارض و تقابل حق و باطل خواهد بود.

حجت الاسلام والمسلمین قریشی اضافه کرد: دشمنان دین و حق، همه اهتمام‌شان این است که طرفداران حق و جبهه الهی را از مسیرشان برگردانند که البته در این راه، هرگز موفق نبوده‌اند.

وی نقطه اوج دشمنی استکبار جهانی و جبهه باطل با ایران اسلامی را آغاز جنگ‌تحمیلی با تحریک استکبار جهانی توسط صدام عنوان کرد و گفت: با این وجود، ملت بزرگ ایران همه مشکلات را تحمل کرد و نتوانست همه دشمنان را شکست داده و عزتمندانه در مسیر خود گام بردارد.

باشگاه خبرنگاران جوانآذربایجان غربیارومیه

شناسه خبر: 751510